Stínící tkanina

1 položek celkem
Stínící tkanina - sítě na plot - 90 procent stínění
od 41 Kč bez DPH
od 50 Kč / m

STÍNÍCÍ TKANINA - stínící úplet - stínící tkanina na plot. Šíře od 100 cm do 200 cm - možno dodat libovolnou délku. Rašlové úplety se používají v zahradnictví a školkařství...

Kód: 06012

Stínící sítě na plot neboli stínící tkanina, stínící úplet, stínící plachta, stínící plachtové clony, rašlové úplety. Využití v zahradnictví, na plotech, pergolách, na sportovištích, ve stavebnictví. Stínící tkanina má své využití v zahradnictví například pro ochranu malých sazenic a to nejen před přímým sluncem, ale i před kroupami a velkými kapkami přívalových dešťů. Stínící tkaniny se slabší stínivostí jsou dobrými služebníky při ochraně plodů před ptactvem. Umisťují se na plot kolem pozemků pro zvýšení pocitu soukromí, na pergoly nad hlavy i ze stran, své využití nachází u výběhů a kotců pro zvěř. Zastiňují se s nimi sportoviště (vysoká oplocení tenisových kurtů apod.). Ve stavebnictví stínící tkanina poslouží třeba na lešeních, kde chrání okolí od odlétávajících nečistot, je to velmi dobrá volba pro práce na fasádních omítkách. Snižuje možství slunečních paprsků dopadajících na fasádu a zároveň zachová v prostoru lešení vzdušnost. Díky těmto vlastnostem, mimo výše uvedené využití, navíc vytváří pracovníkům příjemné pracovní prostředí. Stínivost 35%, 50%, 65%, 90%. Důležité upozornění: Údaj v “ %“ (90%, 65%, 50% nebo 35%) znamená kolik daný úplet (stíněnka) propustí světla nikoliv jak je či není průhledný. Ani 90% stínění není úplně neprůhledné. Chcete-li stínící tkaninou dočasně nahradit živý plot, než vyroste, a mít téměř dokonalou neprůhlednost, doporučujeme dvojitou vrstvu tohoto úpletu (90%). Rádi vám na požádání zašleme vzorky. Kromě míry stínivosti můžete volit také z různých výšek. Prodáváme po běžných metrech.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.